Zatímco většina dívek se od útlého věku parádí před zrcadlem a tajně si zkouší máminy šaty a lodičky, nejstarší dcera Angeliny a Brada Pitta (57) se od dětství stylizovala do role chlapce. „Chce být kluk, tak jsme ji museli ostříhat. Ráda nosí klučičí oblečení, nejradši má mikiny, tepláky nebo klasické obleky,“ prozradila máma magazínu Vanity Fair v roce 2011.

Už od dvou let také Shiloh trvala na tom, aby ji oslovovali „Johne“, svého času dokonce probleskly spekulace o plánované změně pohlaví!

To vše už je ale zřejmě minulostí, na červený koberec totiž Shiloh nakráčela nejenom v šatech, ale i s dlouhými vlasy do culíku a jemným make-upem. Poprvé tak všem odhalila svou dívčí stránku a… Vypadala báječně!

Výběrem šatů překvapila i hereččina adoptovaná dcera Zahara (16). Na sobě totiž měla zlatou róbu posetou flitry, kterou její máma Angelina vynesla už v roce 2014 na předávání Oscarů! Autorem je libanonský návrhář Elie Saab (57). O víc než hlavu nižší Zahaře však byly šaty poněkud dlouhé a courala je po zemi…

VIDEO: Účes podle Angeliny Jolie, který hravě zvládnete.

Video
délka: 03:13.24

Účes podle Angeliny Jolie, který hravě zvládnete. David Hanuš

Fotogalerie
79 fotografií