Zázračné odhalení přinesl slovenský deník Plus Jeden Den, který je i zachytil na fotografiích, jak si miminko odnášejí ve vajíčku do vozidla. Něco se jim ale nezdálo, a tak autosedačku pro novorozence bedlivě zkoumali a zvedali ji nad hlavu. 

Štěstí rodinky z vytouženého potomka je ale vykoupeno několika podmínkami.„Děťátko máme doma asi měsíc. Nemůžu o něm ale nic konkrétně prozradit. Museli jsme podepsat mlčenlivost, že nemůžeme prozradit jeho věk, jméno, pohlaví ani odkud je. Je to v procesu, dítě nám ještě oficiálně není přidělené, proto je to ještě velmi citlivé,“ řekla deníku Adela.

Mlčení je pro manžele Vinczeovy ale to nejmenší, co musí v celém procesu adopce dotáhnout. Než si mohli své děťátko pochovat, trvalo to dva roky. Naštěstí slovenské zákony umožňují adoptivním rodičům vzít si dítě do péče na jakýsi dlouhodobý návštěvní pobyt, aby si dítě zvykalo, než se vyřídí veškeré dokumenty. Teprve pak bude jejich už oficiálně.

Adelu ještě začátkem loňského roku přepadaly myšlenky na umělé oplodnění, její manžel Viktor se však na tuto proceduru necítil. Ani ona sama si tím nebyla stoprocentně jistá. Proto se rozhodli o adopci. A i tak o sobě chvíli pochybovala. „Nejistotu mám akorát v tom, že si říkám, že už mi je 41 let. Jestli vlastně dokážu odhadnout své síly,“ přiznala moderátorka. Nakonec ji ale, jak se zdá, v sobě našla a nyní ji čeká největší životní role maminky.

Video
délka: 03:25.83
Video se připravuje ...

Českého lva opět moderuje Slovenka Adela Banášová! Blesku řekla proč David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
35 fotografií