Dokument se zajisté dotknul celé královské rodiny. Princ William si musel z úst své švagrové vyslechnout, jak je jeho manželka Kate „chladná a svou formálnost má v sobě zarytou hluboko uvnitř“. Tyto jednostranné pomluvy ho podle britského novináře Richarda Keye zraňují, stejně tak jako fakt, že Harry přirovnává svou manželku Meghan k jejich matce princezně Dianě.

Podle Harryho mají s Meghan stejný příběh, který prožívala jeho maminka. Prohlásil, že Meghan a princezna si byly tak moc podobné. „Stějně jako moje matka i moje žena trpěla v rukou paparazzi. Maminka učinila veškeré rozhodnutí srdcem. Jsem syn své matky,“ uvedl v dokumentu Harry, čímž se jakýmsi způsobem snažil „ospravedlnit“ své činy.

V dokumentu se navíc objevují videa z dětství prince Williama a Harryho. V jednom záběru princové hrají na piano, za zády mají rodiče a jejich matka Diana o nich mluví. Mluví o tom, jak se chovají, o jejich charakteru. Podobná soukromá videa jsou pro prince Williama příliš intimní. Je totiž známo, že ostatní členové rodiny si své rodinné okamžiky střeží jako oko v hlavě. Jestli se bratři už před časem rozkmotřili, po tomto dokumentu spolu budou jen těžko navazovat znovu kontakt.

Video
délka: 03:51.88
Video se připravuje ...

Královská výchova Videohub

Fotogalerie
77 fotografií