Jack Brooksbank (35) se uřekl před novináři z deníků The Daily Mail a The Sun, takže na druhý den to věděla celá Británie. „Nikdy jsem ho nepoužil, ale láká mě to,“ řekl kecka na večírku v Kensingtonu, který byl sponzorován tequilou Casamigos, ve které má finanční podíl.

Bar pro smetánku

Že má královská rodina vybudované tajné tunely, aby mohla diskrétně proklouznout ze svých paláců, chodit na tajná rande nebo do barů na koktejly, se v Londýně šeptá už po staletí. Žádný důkaz se ale nenašel. Svatojakubský palác (St. James‘ Palace) byl vybudován kousek od Buckinghamského paláce v roce 1531 a oficiálně patří královně. Je londýnským sídlem její dcery, princezny Anny (71). Na podzim 2017 v něm ale bydlela i princezna Eugenie, od které se zřejmě Brooksbank tajemství dověděl. Hotel Dukes stojí ve stejné ulici jako palác. Byl postaven v roce 1908 a odedávna si v něm podávají ruce politici, celebrity a britská urozená smetánka.

Charles otevře palác veřejnosti

Až princ Charles (72) usedne na trůn, má velké plány. Mimo jiné si chce nechat v Buckinghamském paláci jen malý byt a jeho zbytek otevře veřejnosti. Přemýšlí i o tom, že se zbaví dalších hradů a zámků, aby královská rodina neměla tak velké výdaje z veřejných peněz.

Fotogalerie
32 fotografií