Po čtyřech dekádách moderování a práce v televizi vydává nyní Katie Couricová knihu pamětí. Během své úspěšné kariéry se setkala s kdejakou slavnou osobností - a nechyběl ani britský princ Harry. Tomu ve své nové knize pořádně naložila.

Moderátorka se s vnukem královny setkala v roce 2012, když v rámci oslav 60. výročí vlády Alžběty II. cestoval po celém území Commonwealthu. Rozhovor tváří v tvář se tehdy natáčel v Brazílii a vznikal v době, kdy Harry prožíval své bouřlivé období.

V pětisetstránkové knize Couricová neopomněla zmínit, že ji tehdy mladý aristokrat překvapil výrazným odérem. „Byl cítit jako chlast a cigarety z každého póru,“ popsala mladého prince.

O tom, že se tenkrát Harry rozhodně nedržel zpátky, svědčí i fakt, že se pouhé dva měsíce po inkriminovaném rozhovoru odehrál jeho nechvalně proslulý výlet do Las Vegas. Tam byl v hotelu vyfotografován, jak řádí nahý a opilý.

Komentář slavné moderátorky ale možná věci trochu zkomplikuje. Couricová a princ Harry se totiž v posledním roce stali kolegy. Oba pracují pro neziskovou organizaci Aspen Institute.

VIDEO: Princové William a Harry

Video
délka: 02:10.28

Princové William a Harry Reuters

Fotogalerie
62 fotografií