James Middleton (34) a Alizee Thavenet (32) se zasnoubili už v září 2019, vzhledem k pandemii ale museli obřad dvakrát odložit. Třetí termín už se ale podle informací DailyMailu  podařilo zrealizovat a zamilovaný pár si tak před zraky padesáti hostů, mezi nimiž nemohla chybět Kate Middletonová (39), princ William (39) a samozřejmě jejich tři děti, mohl konečně říci své ano.

Dlouho očekávaná svatba se odehrála ve francouzském Bormes-les-Mimosas v Provence, kde je oddal místní starosta, následovala hostina v Chateau Leoube, která se nachází na vinici, odkud pochází ta nejlepší francouzská růžová vína.

Nevěsta Alizee si pro svůj velký den zvolila decentní šaty a nenápadný make-up, který jen lehce zvýraznil její přirozenou krásu, ovšem ze sociálních sítí je jasné, že švagrová vévodkyně z Cambidge je pořádná divoška, která miluje psy, cestování a večírky. Jen těžko si lze myslet, že takovou švagrovou by si pro vévodkyni z Cambridge vybrala královna Alžběta II., které už kvůli skandálům v královské rodině dochází trpělivost.

Jenže James si je svou ženou jistý a ze sňatku má ohromnou radost. „Včera jsem se oženil se svou životní láskou obklopen rodinou, přáteli a samozřejmě několika psy,“ napsal James ke snímku ze svatby, který umístil na sociální síť, a  je to jedna z mála fotografií z jejich veselky, které se dostaly na veřejnost.

Nutno říci, že Kate Middleton, princ William a ani jejich děti - George, Charlotte a Louis - nebyli čestnými hosty obřadu, těmi byli psi zamilovaného páru. Podívejte se do galerie a pochopíte, že láska k psům je tím, co má zamilovaný pár skutečně společné.

Video: Svatba prince Williama a Kate Middleton

Video
délka: 03:47.67
Video se připravuje ...

Svatba prince Williama a Kate Middleton YouTube

Fotogalerie
43 fotografií