Ne tak úplně. Vévodkyně z Cambridge v pátek informovala o vydání očekávané fotografické publikace zvané Hold Still. Projekt zachycující hrdinství a bolest za časů koronavirové pandemie má vyjít začátkem června, ve zveřejněném videu na instagramu ale nedočkavá Kate několik kopií knihy ukryla na různých místech Londýna a pobídla sledující, ať je jdou najít. Podle oficiálních stránek projektu Kate k publikaci napsala pouze předmluvu.

Je zajímavé, že obě knihy vyjdou ve stejnou dobu. Spekulující a po skandálech lační fanoušci obou dam mají za to, že se mezi vévodkyněmi v červnu rozhostí nová, zcela neplánovaná bitva o přízeň společnosti. Zatímco Meghan bude cílit na rodiny s dětmi, neboť knížka „Lavička“ vypráví o jedinečných vztazích otců se syny, Kate zúročila přetrvávající pandemii koronaviru, která celému světu způsobila obrovské trápení.

Oproti své sokyni pobývající v Kalifornii půjdou veškeré zisky z prodeje fotoknihy na dobročinné účely. Meghan podle zahraničních médií za dětskou knížku ještě před zahájením prodeje inkasovala několik set tisíc liber. Zda část peněz či veškeré zisky přepošle neziskovým organizacím, to vévodkyně nezmínila.

VIDEO: Meghan Markleová vs. Kate Middletonová: Jaký je mezi nimi rozdíl? 

Video
délka: 06:16.51

Meghan Markleová vs. Kate Middletonová: Jaký je mezi nimi rozdíl? HarpersBazaar

Fotogalerie
96 fotografií