Vévodkyně řekla, že byla ze soužití s královskou rodinou tak nešťastná, že měla i sebevražedné myšlenky. Byla tak psychicky na dně, že se pokusila vyhledat pomoc. 

V mém někdejším zaměstnání fungovaly odbory a ty mě zachránily. Tady mi řekli ne, pamatuji si ten rozhovor, jako by to bylo včera. My s vámi hluboce cítíme, protože jste na tom opravdu moc zle, ale nemůžeme pro vás nic udělat, protože nejste obyčejným placeným zaměstnancem. Neměla jsem na výběr, psala jsem maily a prosila o pomoc, říkala jsem otevřeně, že se bojím o svoje duševní zdraví,“ říká v rozhovoru Meghan a Oprah jen šokovaně opakuje: „Páni, já už nechci dál žít, to je...!"

VIDEO: Harry a Meghan: Nejzásadnější okamžiky ostře sledovaného páru

Video
délka: 06:40.40

Harry a Meghan: Nejzásadnější okamžiky ostře sledovaného páru Mall.tv

Meghan její slova potvrzuje a tvrdí, že velmi konkrétně na sebevraždu pomýšlela, ale nevěděla, komu se s tím svěřit. Nakonec našla odvahu a svěřila se Harrymu v den, kdy měli jít na slavnostní premiéru představení Cirque du Soleil do Royal Albert Hall. 

Měla jsem zase ty myšlenky a Harry mi řekl, že bych tam neměla jít, ale já mu řekla: Nemůžu tu zůstat sama,“ říká Meghan a Oprah se ptá: „Že by jste si něco udělala?“ Na to Meghan se slzami v očích souhlasně přikyvuje. 

Tak jsme tam šli,“ dodává vévodkyně a komentuje fotku z té akce, na které je prý vidět, jak ji Harry pevně drží za ruku. "Má úplně zbělené klouby, ale přitom se usmíváme a děláme to, co máme. Ale my oba se strašně snažíme to vydržet. Pokaždé když se v té královské loži ztlumila světla, začala jsem plakat a on mi svírá ruku. Pak přijde přestávka, každý se na vás dívá a vy musíte být v pořádku," tvrdí.  

Psychoporadna Blesku: Svěřte se, specialisté vám poradí.
Autor: Blesk.cz

Fotogalerie
43 fotografií