Brunetka je podle všeho již v šestém měsíci, a tak už je pomalu čas vymýšlet jména. Pár zatím neodtajnil pohlaví potomka a na přímý dotaz Meghan řekla, že to zatím neví. Pokud mluvila pravdu a chtějí se s chotěm nechat překvapit, budou muset navíc vybírat jména jak pro chlapce, tak pro děvče.

Práci jim snad alespoň částečně ulehčila jistá sedmiletá dívenka Meghan Redford. Holčička byla jednou ze šťastlivců, s nimiž se vévodkyně potkala na akci. Chvíli spolu dokonce mluvily a malá Meghan své slavné jmenovkyni dokonce tak trochu radila. „Zeptala jsem se jí, jestli by holčičku pojmenovala Amy,“ přiznala posléze pro deník The Sun.

„Ona odpověděla: To je opravdu hezké jméno, líbí se mi, budeme o něm přemýšlet,“ prozradila i odpověď vévodkyně ze Sussexu. Je tak klidně možné, že se nápadem nyní inspiruje. V případě, že nosí pod srdcem holčičku, mohla by ji skutečně pojmenovat Amy.

Nakonec se ale může rozhodnut i úplně jinak a slovo bude mít jistě i nastávající tatínek Harry. Pravděpodobně se svými nápady přispěchají i další příbuzní, a tak je všechno ještě ve hvězdách. Pravděpodobně ale v královské zavinovačce nemůžeme čekat Samanthu ani Thomase. To jsou totiž jména povedené rodinky Markleových, respektive Meghaniny nevlastní sestry a jejího otce a bratra. S těmi už vévodkyně vzhledem k jejich průšvihům jistě nechce nic mít.

VIDEO: Na začátku těhotenství si Meghan bříško zakrývala!

Video
délka: 00:48

Harryho Meghan je těhotná: Bříško si pořád kryje! Podívejte se na video! Reuters

 

Fotogalerie
98 fotografií