Princ Harry s vévodkyní Meghannavštívili město Merseyside, kde je zajímala organizace, jež pomáhá zajistit bydlení mladým a sociálně slabším lidem. Na jejich příjezd v ulicích čekaly stovky fanoušků a bývalá herečka se lidem představila v červeném kabátě, pod kterým skrývala těhotenské bříško.

Místní fanoušci se neostýchali a ptali se, kdy má Meghan termín porodu. „Konec dubna nebo začátek května,“ zněla odpověď. Tím vyvrátila spekulace o únorovém narození budoucího královského potomka.

Statečná byla i malá devítiletá holčička z katolické školy, která Meghan položila otázku, na kterou chce znát odpověď celá Británie. „Zeptala jsem se jí, jestli čeká holčičku, nebo chlapečka, a ona řekla, že neví,“ svěřilo se Hello! Magazínu děvče.

Zdá se tedy, že princ Harry s Meghan si chtějí zanechat tajemství o pohlaví svého prvního dítěte až do porodu. Anebo už to vědí a vévodkyně se z odpovědi šikovně vykroutila. Není ovšem tajemstvím, že Harry by si přál holčičku, jak už ostatně během jejich cesty po Austrálii vykřičel do davu fanoušků.

VIDEO: Královna Alžběta a vévodkyně Meghan poprvé samy spolu na akci

Video
délka: 02:48.60

Královna Alžběta a vévodkyně Meghan poprvé samy spolu na akci Reuters

Fotogalerie
88 fotografií