Poznali se v 90. letech při natáčení filmu Playgirls. Poté se potkali ve filmu Andělská tvář, v němž tvořili pár. To už byli svoji. Jenže manželství nevydrželo a následoval bouřlivý rozvod.

Herečka nyní poprvé promluvila o Jirkových problémech s alkoholem. „Několikrát jsme se rozešli a dali zase dohromady. Naposledy jsem mu dala ultimátum, že pokud se nezačne léčit ze závislosti na pití, tak s ním už nebudu. Jirka druhý den nastoupil na léčení a vydržel osm měsíců nedotknout se alkoholu. Jenže já jsem věděla, že už s ním být nemůžu. Měla jsem pocit, že by mě to zabilo,“ prozradila okolnosti konce jejich manželství.

Své udělaly i dluhy z natáčení Andělské tváře, s nimiž se Pomeje potýká dodnes. „Hned potom se dal Jirka dohromady s Ivetou Bartošovou a to znamenalo, že znovu propadl alkoholu,“ svěřila Míša.

Vzkaz do sanatoria!

Ani po letech mlčení na něj ale Kuklová nezanevřela a v nejtěžších chvílích, kdy Jiří začal bojovat poprvé s rakovinou, mu napsala. „Poslala jsem mu tehdy textovku, ale on nereagoval. Pochopila jsem, že se mnou asi nechce mluvit,“ přiznala Blesku.

Herečka doufá, že i podruhé její exmanžel nad rakovinou, s níž nyní v nemocnici bojuje, zvítězí. Proto mu přes Blesk posílá vzkaz: „Přála bych mu, aby se uzdravil. Už kvůli té malé dceři, kterou má. Musí zabojovat a to on zase umí, když o něco jde.“

 Andrea Pomeje ve studiu Blesku: Jirka mi ubližoval!

Video
délka: 49:42.66

CELÝ ZÁZNAM: Andrea Pomeje ve studiu Blesku: Jirka mi ubližoval! David Turek

Fotogalerie
56 fotografií