Hned v úvodu Václav Kopta přivítal diváky s berlemi a brazilskými tanečnicemi po svém boku. Všem tak připomněl, že musel odstoupit ze StarDance právě proto, že si natrhl stehenní sval. Na populární soutěži ostatně premiérový díl celý postavil a trochu se tak na něm přiživil, i když taneční show skončila již týden před Vánocemi.

Během rozhovoru s porotkyní Tatianou Drexler (55) se dožadoval, aby mu alespoň řekla, jak viděla jeho šance, kdyby ve StarDance zůstal. S odpovědí se zdráhala, nakonec z ní ale vypadlo, že když už nic, alespoň by pobavil. Kopta se ve své show skutečně snažil bavit diváky skrze nepovedený skok s 6 vruty v kapse, čímž naznačil Aleši Valentovi, že jeho olympijský rekord při skoku s pěti vruty na akrobatických lyžích překonal.

Víc ale diváky pobavily historky hostů. Tatiana Drexler se rozpovídala o svých začátcích s manželem v Německu, kdy se omylem zavřeli do místnosti v psychiatrické léčebně a nikdo nevěřil, že blázni ve skutečnosti nejsou.

Diváky ale dostal na kolena i letošní vítěz StarDance Jiří Dvořák (51). Ten pro změnu vyprávěl o tom, jak se s Ivanem Trojanem (54) v zimě a v horečkách plahočili, zcela promrzlí, po zasněžené pláni na Šumavě, když v tom je režisér Jiří Strach poslal udělat kolečko ve sněhu znovu, protože si zrovna hrál s novým dronem s kamerou a jejich snahy propásl. A tak na něj Dvořák s Trojanem dost nadávali, a to sprostě.. To ovšem netušili, že měli stále zapnuté mikroporty a režisér Strach všechny jejich nadávky slyšel.

Sami diváci jsou teď zvědaví, s čím je Kopta překvapí v dalším díle. Zvlášť, když materiál ze StarDance už zřejmě vyčerpal...

VIDEO: Václav Kopta vyletěl ze StarDance! Musel odstoupit ještě před začátkem

Video
délka: 04:10.11
Video se připravuje ...

Václav Kopta vyletěl ze StarDance! Musel odstoupit ještě před začátkem Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
36 fotografií