Po červeném koberci se prošly světové špičky ze světa modelingu, mezi kterými nechyběla ani česká topmodelka Eva Herzigová. Ta se v zákulisí mohla setkat s Victorií a Davidem Beckhamovými a jejich synem Brooklynem, dcerou Micka Jaggera z Roling Stones Georgií May, topmodelkou Cindy Crawford a její rodinou či slavnou herečkou Penélope Cruz nebo zpěvačkou Ritou Orou

Jenže všechny tyto super krásky v mžiku zastínila manželka prince Harryho Meghan. Ta se objevila na pódiu zrovna ve chvíli, kdy návrhářka z domu Givenchy Clare Waight získala Cenu roku britské návrhářky ženského oblečení. 

Byla v šoku, ale rychle zareagovala a poděkovala Meghan ve svém proslovu. „Tato žena je úžasná. Měla jsem možnost poznat Meghan na osobní úrovni. Věřila mi v tak důležitém osobním momentě svého života. Nemůžu dostatečně poděkovat, protože to byly ty nejkrásnější chvíle," děkovala návrhářka ve své řeči. 

I Meghan, která se v těsných černých elegantních šatech pochlubila rostoucím bříškem, se ujala mikrofonu. „Je mi obrovskou ctí být tady a oslavovat britskou módu a britské návrháře, v mém novém domově, ve Velké Británii," řekla na úvod vévodkyně. Dále už se nechala unášet svou vášní k módě a několikrát zmínila laskavost a hodnoty návrhářky Clare Waight, která jí v její velký den ušila svatební šaty. 

Fotogalerie
34 fotografií