Princ William (36) se do Kate Middleton zamiloval už v roce 2003 poté, co se poznali na univerzitě. Svatbu pak dvojice oslavila v roce 2011 a posléze spolu zplodila tři děti - prince George (5), princeznu Charlotte (3) a prince Louise (7 měsíců). Za celou tu dobu maminka vévodkyně Kate neposkytovala médiím žádné rozhovory a soukromí dcery a zetě bránila jako lev.

Jenže po dlouhých 15 letech teď konečně promluvila a přiznala, co jí dělá starosti. „Rodina je pro mě stále na prvním místě, tak to vždycky bylo a bude,“ prozradila v rozhovoru pro britský Telegraph. „Mým největším strachem vždycky bylo, že se mi rozpadne rodina," řekla Carole, která se obávala, že něco takového nastane ve chvíli, kdy její potomci vyrostou a najdou si partnery. Naštěstí se nic z toho ale nestalo.

„Zůstali jsme si blízcí. Mám dva skvělé zetě a jednou snad budu mít i skvělou snachu," zaradovala se Middleton. Té dělají radost také mladší dcera Pippa (35) s miliardářským manželem Jamesem Matthewsem (43) a jejich malým synkem Arthurem (1 měsíc). Ovšem nejmladší syn, obchodník James Middleton (31), se zatím neusadil.

VIDEO:  William a Kate představili třetího potomka Louise

Video
délka: 01:40

William a Kate představili třetího potomka! Youtube/The Royal Family Channel

Carole si roli babičky velmi užívá, ale kromě toho se věnuje i své práci. S manželem Michaelem (70) totiž kdysi založila společnost Party Pieces, zabývající se výzdobou na dětské oslavy. Původně firma vznikla zejména kvůli organizaci večírků pro její vlastní ratolesti, ale posléze se z ní stal úspěšný byznys.

Mnohem větší slávu ale dámě přinesla svatba Kate s členem britské královské rodiny. „Nejsem celebrita a ani se jí nehodlám stát. Celebrity mají lidi, kterým platí za styk s veřejností, já nikoho takového zaměstnávat nehodlám. Nikdy jsem se o nic z toho neprosila,“ přiznala Middleton, že jí přehnaná pozornost není zrovna příjemná. Tím je ale překvapivější, že nyní promluvila pro Telegraph, a dokonce i pro magazín Good Housekeeping.

Ona sama naznačuje, že ji k tomu vlastně přemluvili její nejbližší. „Bylo to rodinné rozhodnutí. Řekli jsme si, proč ne?“ objasnila, proč na nabídku kývla. Možná jen potřebovala reklamu pro svůj podnik, jenže zmiňovala samozřejmě i Kate a to, jak hodlá slavit letošní Vánoce - tedy bez královny Alžběty II. (92), prince Harryho (34) a jeho manželky Meghan (37).

Navíc se v poslední době rozvířily spekulace o tom, že právě s novopečenou vévodkyní ze Sussexu si Kate moc nerozumí. Snad kvůli tomu, že o těhotnou Meghan se teď zajímá celý svět a její švagrová tak byla tak trochu upozaděna. Skoro to tak vypadá, jako by se teď Carole postavila na stranu své dcery a snažila se pozornost obrátit opět směrem k ní.

VIDEO: Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle!

Video
délka: 01:35

Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle! Reuters

 

Fotogalerie
150 fotografií