S Meghan je to prý těžké všeobecně. A hřebínek jí narostl velice brzy. Kate se údajně nelíbilo, když si Meghan vzala na paškál člena jejího personálu a za cosi ho sepsula. Kate to prý doslova rozzuřilo, i proto, že si to Meghan dovolila ve chvíli, kdy ještě ani nebyla členkou královské rodiny. „Jsou to moji lidé a promluvím si s nimi já,“ reagovala podle britského Sunu Kate rozhněvaně.

O sporech mezi dvěma vévodkyněmi se hovoří od doby, kdy bylo oznámeno, že se Harry a Meghan stěhují z Kensingtonského paláce. „Je to složitá situace a jsou rozhodnuti navenek zachovat pozitivní vztahy, přestože je zřejmé, jak se ty dvě liší ve svém přístupu,“ dodává zdroj.

Podle zdrojů Mirroru z paláce se Meghan na rozdíl od Kate k ostatním chová autoritativně a stroze. Personál paláce nadzdvihl už i její dřívější požadavek, kdy před svatbou chtěla instalovat do svatební kaple z 15. století osvěžovače vzduchu. Prý jí to tam přišlo zatuchlé. Bylo jí však řečeno, že je to nepatřičné. Kaple slouží především královně a tak prý bude dost dobrá i pro ni.

Fotogalerie
66 fotografií