Monika chtěla šaty luxusních světových značek z Pařížské třídy, k nimž Filip sahá, mixovat s tvorbou českých oděvních návrhářů. Proto v její garderobě do Států figurují kreace od Lukáše Macháčka a talentovaného Michala Kováčika, od nějž několik modelů již v šatníků má. Jednu z Kováčikových večerních toalet si mimochodem oblékla i na Pražský hrad, kde se nedávno konal gala večer československého finále Elite Model Look.

Obrazně řečeno, choť premiéra sedí na sledovaném place módy na dvou židlích. Jedna sesle představuje drahé produkty slavných světových značek. Druhá tvorbu českých návrhářů, které se rozhodla podporovat. Což lze jen ocenit. Jde jiným luxusem disponujícím, jen z nabídky Olympu módy snobsky čerpajícím ženám příkladem. Možná i ony začnou dění na české módní scéně sledovat. Na rozdíl od Babišové bez rizika, že ji jako ženu pro ně zcela nepřijatelného předsedy vlády odmítnou. Alespoň někteří to tak tvrdí a údajně i učinili.

Na toto téma se vyjádřil i stylista slavných Vaněk: „Řada lidí mě za to, že oblékám Moniku Babišovou, dala na pranýř. Proto bych rád zdůraznil, že striktně odděluju profesi od politiky. To, že je Monika jednou z mých klientek, neznamená, že jsem voličem Hnutí ANO. Platí mě za styling, nikoli politickou příslušnost.“

Babišovi na recepci uspořádané Donaldem Trumpem se v New Yorku fotili s prezidentem USA i první dámou Melanií (25.9.2019)
Autor: Twitter A. Babiše

Na prezidentem Trumpem pořádanou recepci zvolila ke krku uzavřené, pod kolena sahající šaty od zn. Fendi, která je ve výbavě do USA zastoupená dalšími modely a doplňky. Pod šaty oblékla transparentní k pažím lichotivý top. Lodičky jsou od ikonického obuvníka Louboutina. Tímto výběrem v konkurenci s první dámou Melanií zcela uspěla. Její outfit byl v porovnání s Trumpovou zajímavější.

Monika Babišová v New Yorku: Vyrazila na přehlídku Fashion 4 Development
Autor: Instagram Moniky Babišové

Fotografové z médií zastihli Moniku Babišovou i na přehlídce Fashion 4 Development, na níž oblékla kalhotový kostým od Michala Kováčika s delším sakem a širokými, k zemi hraničně spadajícími kalhotami. Černý doprovod v podobě hedvábné blůzy zn. Retro a velkého psaníčka od Fendi je k barvě kostýmu patřičně efektní.

Monika Babišová si největším parku ve Spojených státech v New Yorku vykračovala v oranžové róbě
Autor: Instagram/Monika Babišová

Snímků z oficiálního programu zatím k dispozici příliš není. Toto je jedna z fotografií, jimiž na instagramu svůj pobyt v N.Y. ve volném čase Babišová mapuje. Košilové, nad kolena sahající šaty s nakládanými nařasenými kapsami nahrávají spolu s luxusními pantofly mladistvému svěžímu outfitu. Taška je jako vždy značková.

Monika Babišová
Autor: Herminapress.cz, archiv Blesku

Z dílny Michala Kováčika je i hedvábná říza s originálním rukávovým návlekem, kterou vynesla do Španělského sálu na Hradě, kde se konalo gala finále Elite Model Look.

VIDEO: Vždy dokonalá Babišová jednou přestřelila! Co to měla na zádech? 

Video
délka: 02:16.32
Video se připravuje ...

Vždy dokonalá Babišová tentokrát přestřelila! Co to má na zádech? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
31 fotografií