Andra Day: Vintage v tónu fialek

Andra Day: Vintage v tónu fialek

Úzký rovný střih ke krku zavřených, pod rozkrok sahajících sametových minišatů s dlouhým rukávem je dobrý základ k efektním lemům z rajčího peří. Kabelka, punčoch s přiznaným lemem budiž včetně bot. Ale sada prstenů a květ v retro helmě účesu jsou víc než příliš.

Známka: 4

Nina Parker: Sladké kamikadze

Nina Parker: Sladké kamikadze

Asymetrický velký stan z růžových mašliček možná kamufluje kila navíc, ale to jde i méně cukrkandlově opulentním způsobem. Zvolené ozdoby, sponky ve vlasech, jejichž barva je přinejmenším k polemice, plus kecky a disco nalíčené oči úlet ještě drsně umocní.

Známka: 5

Kate Perry: Cukrový marshmallow

Kate Perry: Cukrový marshmallow

Kontrast útlého živůtku z efektního materiálu s působivým akcentem ocelové šedé plus objemem grandiózní cylindrové sukně s kaskádou množství miniaturních plizovaných volánků je velmi působivý. Účes i doprovodné náušnice jsou dobře zvolené. Ňadra v těsné ulitě příliš spadlého dekoltu však celkovému dojmu notně ubírají na bodech.

Známka: 2-

Tierra Whack: Vizuální agrese

Tierra Whack: Vizuální agrese

Živá až agresivní barevnost čokoládové pokožce sluší. Nicméně chlupatý plášť by coby atak jedinečnosti postačil a samy o sobě by upoutaly i šaty pod ním, i když spojení obou kousků není zcela na odpis. Včetně líčení. Ale akcent šperku je už neúnosný a na celku se negativně podepisuje.

Známka: 4

Jada Pinkett Smith: Hra s opeřeností

Jada Pinkett Smith: Hra s opeřeností

Tělová barva kreace je k nositelce příhodná. Účes stejně tak. Model v podobě jednodílných, výšivkou vyšperkovaných plavek přecházející ve chvost peří táhnoucí se do vlečky, příliš podařený není. Lacině pojednaná erotičnost, chtělo by se říct.

Známka: 4

Kyllie Jenner: Velkorysá dimenze

Kyllie Jenner: Velkorysá dimenze

Overal s širokými na zem spadajícími nohavicemi v jemném tónu pudrově růžové oslovuje zvládnutou opulencí. Architekturou střihu korunovanou překříženým svrškem, v němž aranžmá látky přechází do rukavic. Šperk suplující široký opasek je patřičně nosným, kreaci dotahujícím detailem.

Známka: 1

Fatoumata Diavara: Karta exotiky

Fatoumata Diavara: Karta exotiky

Pajetkami posetá řasená říza se překvapivě stala základem etnické invaze v podobě monumentálního, plastron připomínajícího koliéru, setu náramků včetně náušnic, sady prstenů plus outfit korunujícího turbanu. Fatoumata, byť na ostří nože, sloučila neslučitelné…

Známka: 2

 

Fotogalerie
8 fotografií