Pohledná herečka Světlana Nálepková se loni po deseti letech rozešla s o 19 let mladším Václavem Pleskou. Zlomené srdce si vyléčila dobrodružnou cestou do Indie, žádnou další lásku ale od té doby veřejně nepřiznala. 

Na festivalu v Karlových Varech teď nicméně vyvedla záhadný mužský doprovod a jak se zdálo, měli k sobě opravdu blízko... Poprvé je fotografové zachytili v úterý večer kousek od stanu Campari. 

Popíjeli z jedné sklenice

Muž a Nálepková kráčeli vedle sebe, jakmile ale spatřili fotografy, začal se hereččin společník nervózně ošívat a na tváři se mu objevil lehký úlek. Pokračovali nicméně v cestě festivalovým areálem hotelu Thermal a muž hvězdě seriálů Hlava medúzy či Specialisté ukazoval cosi na telefonu. Po chvíli se ovšem situace opakovala a muž se choval až téměř ustrašeně. „Jé, já jsem jenom doprovod!“ zdůrazňoval nervózně fotografům. Neustále se otáčel a rozhlížel kolem sebe.

O žádné náhodné seznámení či setkání se starým známým ale zřejmě nešlo. Muž a Nálepková totiž bez okolků pili z jedné sklenice – a zdá se tedy, že mezi nimi jistá intimita přece jen bude. Muž se nejprve napil sám, pak sklenici bez rozmýšlení podal herečce a ta se napila ze stejné nádoby také. 

Společný útěk taxíkem

Záhadný muž ale ani s přibývající noční hodinou a alkoholem v krvi nervozitu neztrácel. Navzdory tomu, že slunko už večer rozhodně nesvítilo, zahalil svůj obličej do slunečních brýlí a snažil se schovat pod jednu z palem. 

I když mu celá situace byla zjevně nepříjemná, Nálepkovou na místě samotnou nenechal a statečně s ní vydržel až do chvíle, kdy se s ním rozhodla odejít. Nejprve se snažili ulovit jedno z festivalových aut, to se jim ale nepodařilo. Nakonec prošli autorampou za hotelem Thermal, sehnali si taxík a zmizeli spolu do noci. 

Video
délka: 05:01.32
Video se připravuje ...

Bleskové zprávy z Varů: Nové české sci-fi a past na Bartošku a Langmajera! Petr Macek

Fotogalerie
50 fotografií