Herečka, jíž by její opravdový, „babičkovský“ věk nikdo netipoval, na instagramu sdílela dráždivý snímek, na němž názorně předvedla, jak vypadá takové „opojení v dunách“. Ty nalezla na slunečném ostrově Fuerteventura, a jak na fotce zdokumentovala, vychutnávala si je plnými doušky. V extázi, s rozpřaženýma rukama, s nohama až po lýtka zapadlýma v písku... šťastná a svobodná.

Světlana Nálepková však poodhalila i něco více, než možná bylo původně zamýšleno, jelikož jí vítr vanoucí na jednom z Kanárských ostrovů nadzvednul lehké letní šatičky. A ona, podobně jako božská Marilyn Monroe (†36) ve Slaměném vdovci, ukázala kromě skvostných nožek, které má stále štíhlé jako laňka, i spodní prádlo. Nebo snad spodní díl bikin? Těžko říct. Pohled je to však oku velice libý, jak se shodují mnozí její fanoušci.

Video
délka: 03:35.12
Video se připravuje ...

Zpackaná oslava »60« Světlany Nálepkové: Covid odehnal hosty! A dárek v krabici od drogerie Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Jisté však je, že si svou dovolenou, na které je již od počátku nového roku 2023, jaksepatří užívá. Plní sociální sítě snímky tu z pláže, tu z oceánu, a nikoho nejspíš nepřekvapuje, že právě „Kanáry“ jsou tak populárním místem, kam s gustem cestuje jedna tuzemská celebrita za druhou.

Kromě herečky Alice Bendové (49), co tam má apartmán, či Zuzany Belohorcové (46), která tam bydlí i se svou rodinou, tam má své občasné bydlo i třeba zpěvák Michal David (62).

Fotogalerie
49 fotografií