Herečka, jíž by její opravdový, „babičkovský“ věk nikdo netipoval, na instagramu sdílela dráždivý snímek, na němž názorně předvedla, jak vypadá takové „opojení v dunách“. Ty nalezla na slunečném ostrově Fuerteventura, a jak na fotce zdokumentovala, vychutnávala si je plnými doušky. V extázi, s rozpřaženýma rukama, s nohama až po lýtka zapadlýma v písku... šťastná a svobodná.

Světlana Nálepková však poodhalila i něco více, než možná bylo původně zamýšleno, jelikož jí vítr vanoucí na jednom z Kanárských ostrovů nadzvednul lehké letní šatičky. A ona, podobně jako božská Marilyn Monroe (†36) ve Slaměném vdovci, ukázala kromě skvostných nožek, které má stále štíhlé jako laňka, i spodní prádlo. Nebo snad spodní díl bikin? Těžko říct. Pohled je to však oku velice libý, jak se shodují mnozí její fanoušci.

Video
Video se připravuje ...

Zpackaná oslava »60« Světlany Nálepkové: Covid odehnal hosty! A dárek v krabici od drogerie Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Jisté však je, že si svou dovolenou, na které je již od počátku nového roku 2023, jaksepatří užívá. Plní sociální sítě snímky tu z pláže, tu z oceánu, a nikoho nejspíš nepřekvapuje, že právě „Kanáry“ jsou tak populárním místem, kam s gustem cestuje jedna tuzemská celebrita za druhou.

Kromě herečky Alice Bendové (49), co tam má apartmán, či Zuzany Belohorcové (46), která tam bydlí i se svou rodinou, tam má své občasné bydlo i třeba zpěvák Michal David (62).

Fotogalerie
49 fotografií