Skotský herec Ewan McGregor a jeho dcera Clara představili ve Varech svůj nový, společný snímek, roadmovie Druhá šance. Zatímco však legendární představitel Obi-Wana Kenobiho z Hvězdných válek (o kterých se však herec odmítal na festivalu bavit a podepisovat fotky s touto postavou...) přijel jenom „na otočku“, tedy v sobotu dorazil a v neděli už pospíchal se svou manželkou Mary Elizabeth Winsteadovovou (38) pryč, Clara si to v Česku náramně užívá.

Nedělní večer například strávila na jedné z mnoha party, které karlovarský filmový festival svým návštěvníkům nabízí. Hudba ji rozpohybovala natolik, že i s půllitrem piva v ruce neváhala vystřihnout na parketu několik divokých tanečních kreací, div, že jí mobilní telefon umístěný v zadní kapse bílých jeansů nevypadnul ven. Jinak na sobě měla v horkém letním počasí oblečený jenom černý topík bez podprsenky a výrazný šperk na krku - velké, snad stříbrné srdíčko.

Video
délka: 03:30.84
Video se připravuje ...

Ewan McGregor v Karlových Varech: Cena od Barťáka a davy na koberci Blesk TV

Na první pohled bylo zřejmé, že české pivko, které Clara nepustila z ruky ani kvůli tanci, jí zřejmě velice zachutnalo. Na rozdíl od Russella Crowa (59). „Proč jste tady tak posedlí pivem? Každá druhá otázka, kterou v Česku dostávám, je o pivu. Moje posedlost to není, pivo není moje oblíbené pití. A když už si pivo dám, tak Guiness, sorry,“ smál se totiž na jedné své tiskové konferenci herec, jehož si diváci po celém světě zamilovali coby udatného Gladiátora.

Fotogalerie
70 fotografií