Pompézní modrá róba od slovenského návrháře Borise Hanečky, kterou Jitka Čvančarová vynesla na zahájení festivalu, na sebe právem strhla pozornost. Několik metrů dlouhá vlečka, řasení na bujném dekoltu a kabelka ve tvaru klece neměly na red carpetu obdoby.

Karlovarský festival je jednou z největších událostí v České republice, a i tohle k tomu patří. Dostát na červeném koberci black tie, který může být i kreativní, je těžké. Já jsem se cítila dobře. Respektuji, ať má každý názor na co chce, já mám dvě děti a nestíhám všechno číst.

VIDEO:Jitka Čvančarová v rozpacích: Nechápu, že se o mých šatech mluví víc, než o světových hvězdách!

Video
délka: 04:57.92

Jitka Čvančarová v rozpacích: Nechápu, že se o mých šatech mluví víc, než o světových hvězdách! Markéta Reinischová

Dostávají se ke mně nějaké zpětné vazby, vnímám to, ale jak říkám, byla bych radši, kdyby se mluvilo víc o zahraničních hostech a oceněných, než takhle dlouho o mých šatech,“ řekla Blesku herečka. 

Jitka se s britským hercem Michaelem Cainem setkala na tajné projekci velkofilmu Žižka. „Seděli jsme spolu v jednom kině a on je opravdu úžasný,“ netají se Čvančarová, která kvůli dětem pendluje. „Dnes jsem tady kvůli filmu Nabarvené ptáče, který se promítal ve Velkém sále, ale jak říkám, jsem především máma,“ dodala Čvančarová. 

Fotogalerie
40 fotografií