Pokukoval po nich, sem tam na nějakou mrknul. Casey je přitom už 11 let ženatý s herečkou Summer Phoenix (38), se kterou má dvě děti. To mu ale pravděpodobně nebrání, aby flirtoval se svými fanynkami. „V Česku je krásně,“ usmíval se potutelně herec, který letos dostal Oscara za hlavní roli ve filmu Místo u moře. Aby nikdo nezaznamenal jeho gestikulace v obličeji na přítomné dámy, nechala ochranka nafotit herce na začátku setkání a pak novináře odvedla pryč. Ti, co chtěli pořizovat snímky na mobil, měli také smůlu. Bodyguardi ihned zasáhli!

Hraje ducha

Cassey ve filmu Přízrak, který do Varů přivezl společně s režisérem a producenty, ztvárňuje ducha. „Nečekaně zemřu a manželka, kterou hraje Rooney Mara, se s tím musí vyrovnat,“ popsal Affleck, jenž většinu snímku hraje schovaný pod speciálním bílým prostěradlem. „Nejsem to pořád já. Byl to často někdo jiný, dokonce to byli dva lidé. Dva duchové-dubleři. Často to bylo z časových důvodů, už jsem měl pak jinou práci,“ prozradil ve Varech Affleck.

Fotogalerie: Mejdan po zahájení festivalu: Rozjuchané…
98 fotografií

Dvě práce

Bratr Bena Afflecka si letošek opravdu užívá. Nejprve dostal Oscara za velký film a nyní propaguje komornější Přízrak. „A to jsou přesně dva různé typy práce – jedna pro velké studiové snímky a jedna pro typ filmu, jako je Přízrak, kdy se toho po vás až moc nechce. O to víc vás těší být třeba tady,“ dodal herec.

Video
délka: 01:06.03

Casey Affleck: Držitel Oscara pózoval s půvabnou partnerkou Florianou! Jan Jedlička

Fotogalerie
6 fotografií