Herec, který se divákům snad nejvíce zapsal do srdcí coby Oliver Hajn v seriálu Kriminálka Anděl, je již pravidelným hostem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. A ačkoliv není příliš sdílný v otázkách svého soukromí, právě v lázeňském městě obvykle udělá výjimku a přestává se tak hlídat.

V roce 2013 zde byl v doprovodu modelky Kateřiny Krňanské, s níž žil několik měsíců a dokonce kvůli ní prý shodil dvacet kilo. Když se rozešli, byl Marek dlouho sám a sám se nechal slyšet, že to s ženami neumí. Vysoká a štíhlá brunetka tak zřejmě byla jednou z jeho osudových žen.

Na tento typ dam si herec očividně potrpí, jelikož tmavé vlasy má i jeho současná přítelkyně Pavla. Shodou okolností se po jejím boku Taclík objevil rovněž na festivalu ve Varech, tentokráte v roce 2015. Tehdy byla dvojice zjevně čerstvě zamilovaná, jelikož oba dva zářili a nemohli se jeden druhého nabažit.

VIDEO: Marek Taclík se Blesku svěřil se zdravotními problémy.

Video
délka: 02:00.56

Proč je Marek Taclík tak hubený? Těžké problémy se slinivkou! Blesk TV

Když pak Marek soutěžil v sedmé řadě StarDance a jeho přízeň u divaček postupně rostla, chodila mu Pavla na náročné živé přenosy fandit. Tehdy také herec, který spolu s další krásnou tmavovláskou Martinou Markovou dotančil na sedmé místo, konečně oficiálně potvrdil, že je šťastně zadaný. Ovšem o své milé prozradil jen její jméno a fakt, že není z herecké branže.

Fotogalerie: Mejdan po zahájení festivalu: Rozjuchané…
98 fotografií

Jenže následovaly problémy ve vztahu a pár se na čas rozešel. Svědčí o tom Taclíkova slova z února 2016. „Jsem sám. A nejhorší je, že nejsem balicí typ a nikdy nepoznám, že jsem balen,“ práskl na sebe pro deník Aha! po premiéře divadelního představení Zabiják Joe. Herec, který má zdravotní problémy se slinivkou, v té době začal znovu nabírat na váze. Zřejmě ho tedy rozchod s Pavlou dost semlel.

Naštěstí pár krizi nakonec překonal a dal se znovu dohromady. Společně se pak objevili na loňském MFF ve Varech a dorazili i letos. Tentokrát už však nepřijeli jen ve dvou, nýbrž ve třech! Taclíkova partnerka je totiž v osmém měsíci těhotenství.

Ačkoliv si Marek svou milovanou střeží jako oko v hlavě, přece jen se fotografům podařilo přistihnout, jak přijíždí do hotelu Embassy, kde jsou ubytovaní. I přes volné šaty se už Pavle rýsuje bříško a její požehnaný stav jí vyloženě sluší. Podle všeho tak herec přezdívaný „Tácek“ konečně našel štěstí a zakládá vlastní rodinu.

Vše o MFF Karlovy Vary 2017 čtěte ZDE >>>

 

Fotogalerie
88 fotografií