Loď Cargo Gallery na pražském Hořejším nábřeží ožila příchodem českých celebrit, které přišly na slavnostní uvedení prvního dílu nového seriálu televize Prima Lež na pláži. Mezi známými tvářemi nechyběly ani dcery Lindy Rybové – Rozálie a Josefína Prachařovy, které přitahovaly pozornost díky nápadné podobě se svou maminkou.

Linda Rybová, která se proslavila v českých filmech a televizních seriálech jako Kytice či Šakalí léta, se může pochlubit nejen úspěchy ve své kariéře, ale také krásnými dcerami. Josefína a Rozálie, které následovaly stopy své nadané maminky, se představily na premiéře, ve které hrály jedny z hlavních rolí. A to v šatech, které zdůrazňovaly jejich mladistvý šarm a eleganci. Rozálie dokonce přišla i s partnerem, od kterého se nehla na krok a držela se s ním za ruce.

Akci samotnou navštívil zpěvák Viktor Dyk (55), herečka Sandra Nováková (41) i jedna z hlavních hrdinek seriálu Sofie Höppnerová (18), kterou doprovodila její maminka Ivana Jirešová (46).

Není tedy pochyb o tom, že herecký talent se v rodině Prachařových přenáší z generace na generaci. David Prachař (65), otec dívek a uznávaný herec, nepochybně předal své umělecké geny dál. Přítomnost svých dcer na premiéře nepochybně musel vnímat s hrdostí a radostí.

Video
Video se připravuje ...

7 pádů Honzy Dědka: Prachař a Rybová o tom, jak to chodí u nich doma a jak si herec pojistil posmrtný život FTV Prima

Fotogalerie
51 fotografií