Tanečník, choreograf a lektor tance Martin Prágr neváhá tanci přinést oběti. Na StarDance aktuálně se svou přidělenou partnerkou, modelkou Ivou Kubelkovou (46), trénuje tak pilně, že zazdil vlastní narozeniny. 

Prágr ve středu 18. října oslavil 29 let, namísto oslav s blízkými se ale raději zavřel do zkušebny s Kubelkovou a společně trénovali jako o život. „Můj dnešní narozeninový outfit v topu,“ pochlubil se ve stories na instagramu selfie z „místa činu“, na níž má na sobě sportovní tričko, kšiltovku, tepláky a vysoko vyhrnuté sportovní ponožky. Na tváři nechybí typický úsměv od ucha k uchu. Zároveň poděkoval všem, kdo si na něj vzpomněli. 

Prágr s Kubelkovou v soutěži patří mezi velké favority. Mladý tanečník se do StarDance poprvé zapojil už v roce 2019, když v desáté řadě tančil s biatlonistkou Gabrielou Soukalovou (33). Vrátil se i o dva roky později v řadě jedenácté, kdy mu byla partnerkou herečka Simona Babčáková (50). Bohužel, rok 2021 poznamenal covid a přísná opatření se nevyhla ani oblíbené soutěži. Pár byl nakonec vyřazen již ve čtvrtém díle kvůli onemocnění Babčákové. 

 

Video
Video se připravuje ...

Iva Kubelková: Rodinu se snažím držet pohromadě. Adama jsem přijala s otevřenou náručí Štěpánka Bínová

Fotogalerie
73 fotografií