Byl bez nadsázky naší největší pěveckou hvězdou a bude jí i dlouho po svém odchodu. Za to mohl nejen jeho hlas, ale i přístup k fanouškům a umění předvídat, co se stane. To naposledy dokázal, když se blížila jeho vlastní smrt. „Před smrtí mě Karel poprosil, jestli bych se postaral o jeho rodinu. Věděl, že po jeho skonu nastane davové šílenství, chtěl ochránit svou manželku Ivanu a jejich dvě malé dcery. Tak jsem mu to slíbil, a když ta chvíle přišla, tak jsem je ukryl ve svém domě u Rozvadova,“ přiznal po letech Leon Tsoukernik.

Názor na Ivanu

I když ten největší rozruch kolem Karla Gotta utichl, i tak dál plní slib, který dal svému příteli, a na jeho rodinu dohlíží a je tu pro ni. Dokonce prozradil, co si myslí o roli Ivany v životě Zlatého slavíka. „Já si myslím, že Ivana Karlovi přidala minimálně pět let života,“ netají se Leon, který vždy prý obdivoval, jakou péči a lásku mu jeho choť věnovala. Názor nezměnil ani v současnosti. „Ivanka je úžasná, dcerky jsou úžasný, už ji přerůstají. Ivana se velmi pečlivě stará o rodinu, Karlovo jméno a já z toho mám obrovskou radost,“ netají své pocity z toho, jak se jim daří.

Nový muž

Ivana Gottová je ještě velmi mladá na to, aby byla vdovou na celý život. Proto je škoda, že stále nenašla nového partnera. „Osudem každého člověka je najít si partnera. Ale to je strašně těžké. Já Ivance přeju to nejlepší a samozřejmě budu strašně rád, když někoho najde. Když nikoho nenajde, tak hlavně ať je šťastná,“ dodal Leon, který je dodnes rád, že mohl příteli dát slib, který dodnes plní na sto procent.

Majitel heren a hráč pokeru

Leon Tsoukernik je původem ruský podnikatel ze židovské rodiny, pokerový hráč, majitel řetězce kasin a bývalý obchodník se starožitnostmi. Je majitelem a členem dozorčí rady společnosti King’s Casino. Jeho celkové výhry v živých turnajích dosahují skoro 5 milionů dolarů.

Video
délka: 03:15.64
Video se připravuje ...

Leon Tsoukernik dal Gottovi slib na smrtelné posteli! David Turek

Fotogalerie
33 fotografií