Blonďatá rodačka ze Zvolena hraje ve Zlaté labuti, která právě vstoupila do druhé sezony, doktorku Sofii Schneiderovou. Léčí nejen tuberkulózu Markéty v podání Barbory Bočkové (33), ale nejvíc času tráví především s postiženým Rudolfem Kučerou alias Petrem Stachem (49).

„Nevěděla jsem, co budu hrát. Bylo to zamotané, protože jsem dělala casting na hlavní roli, a pak se to všechno vyvíjelo... ale moc mě baví, že jsem získala tuto roli, že mě vidí kontroverzně,“ uvedla v rozhovoru pro Nova.cz Marta o své roli s tím, že původně mohla hrát i problémovou prodavačku Báru, ale osud tomu chtěl jinak.

Kromě Zlaté labutě si Maťová zahrála též ve Specialistech, Dámě a Královi či Policii Modrava, kde v první řadě zamotala hlavu poručíku Sedláčkovi. 

Teď už je ale ze slečny Maťové ve skutečnosti paní Kondrla. 10. srpna se totiž vdala za svého přítele, střihače a režiséra Michala Kondrlu. Obřad se odehrál ve slovenské obci Bošáca a herečka to posléze odtajnila na sociální síti.

Zveřejnila fotku, z níž je patrné, že měla coby nevěsta velmi moderní střih šatů - elegantní model s rafinovaným průstřihem na břiše a vysokým rozparkem. „Oslava lásky,“ připsala ke snímku. 

Video
Video se připravuje ...

Zlatá labuť: Jak to bylo doopravdy - 3. díl TV Nova

Fotogalerie
69 fotografií