Herec David Gránský, jenž je aktuálně k vidění v seriálu ZOO v roli zákeřného Alberta, se stal účastníkem bouračky. K autonehodě došlo cestou na soutěž Top Voice pro mladé začínající zpěváky ve věku 8 až 26 let, kam byl David pozvaný coby hlavní porotce. Stačila chvilka – a jeho Porsche Cayenne v hodnotě přibližně milion korun bylo nenávratně poškozené.

Ačkoliv byl David z incidentu notně otřesený, vše se nakonec obešlo bez vážných zranění. Až na škodu na vozidlech se řidičům nic nestalo. „Jsem z toho celý špatný, ale naštěstí jde jenom o oděrky,“ prozradil herec po traumatickém zážitku Blesku. Překvapivě se však policie na místo nehody nedostavila, protože oba účastníci se dohodli na vyřešení situace na místě, bez zásahu právních autorit. 

Video
Video se připravuje ...

Trapněji se David Gránský v životě necítil. Takhle ho v primácké show potrápila jeho vlastní žena. FTV Prima

Tatínek synka Matea (začátkem června 1) i vzdor nepříjemné situaci neztratil smysl pro humor. Paradoxně nedlouho před nehodou sdílel na sociální síti video natáčené uvnitř vozidla, kde ukazuje svým příznivcům, že již shodil knír, který k jeho seriálové postavě neodmyslitelně patřil. „Myslím si, že to mi právě přineslo smůlu,“ usmíval se Gránský, jehož koncentrací a pohodou při plnění profesionálních povinností tato negativní zkušenost nijak neotřásla.

Fotogalerie
35 fotografií