Dvojka modelů z reality show Love Island vypadá na sítích jako takřka dokonalý pár. Po krizi ze Survivoru, kde to podezřele jiskřilo mezi Pítrem a jednou další účastnicí – jeho někdejší láskou Andreou Bezděkovou (29) – vydali Pétr s Gábinou společné prohlášení, že všechno ustáli a jsou stále spolu. 

I tak ovšem přiznali, že mají „za sebou asi jednu z největších zkoušek“. „Nebylo to lehké, ale o to víc si teď jeden druhého užíváme,“ svěřili se tehdy. 

Dvojka teď nicméně připustila, že ono „užívání“ leckdy vypadá spíš jako italská domácnost. „Nechceme si hrát na to, že je všechno nonstop růžové. Samozřejmě vždy přijde nějaká menší krize, ale u nás to nejsou krize, které by nebyly slučitelné s tím, aby náš vztah pokračoval dál,“ sdělili milenci v rozhovoru pro slovenský web topky.sk. Každý normální a zdravý vztah podle nich musí mít i své problémy. 

Partneři přiznali dokonce i to, že se občas natolik rozvášní, až doma vzduchem létají nejrůznější předměty. „Samozřejmě se občas pohádáme a občas vyletí i nějaký ten talíř nebo něco podobného,“ přiznal Pítr. Tak snad se to obejde bez újmy na zdraví!

Video
délka: 20:23.12
Video se připravuje ...

Petr Havránek ze Survivora s přítelkyní: Pravda o našem rozchodu! David Turek

Fotogalerie
112 fotografií