Popularita Burešové strmě stoupá. Dosud zářila hlavně v televizních seriálech jako ZOO nebo Slunečná, dnes už ale má matka Nathaniela (5) a Tristana (9 měsíců) kolem sebe tým pracovníků.

„Mám maskérku, která mě nalíčí, udělá mi vlasy, stylistku, manažerku... Dokonce i bodyguarda a PR manažera, to je něco neuvěřitelného,“ vyjmenovala Eva pro CNN Prima News všechny, kteří o ni na turné pečují.

„Fanoušci Evu milují a občas se k ní chovají velmi familiárně. Mají dojem, že ji z televize znají a občas se k ní snaží dostat co nejblíže nebo se jí dotknout,“ vysvětlil Evin PR manažer Josef Ducký.

Právě pro tyto situace si zpěvačka najala bodyguarda. Ten bude chránit nejen ji, ale především oba malé syny, o které se bojí nejvíc. „Bodyguard bude zároveň jejím osobním řidičem,“ dodal PR manažer.

První turné v životě

Na své první koncertní šňůře navštíví Eva deset českých měst. „K hudbě jsem se vrátila teprve před třemi lety a jsem hrozně vděčná za to, že už jsem schopná takhle vyprodávat kluby, kulturáky a sály. Při mém prvním turné jsem to vůbec nečekala,“ přiznala Burešová, které se tím splnil dětský sen. Její Eva Tour vyvrcholí velkolepým koncertem 11. května v pražském Lucerna Music baru.

Video
délka: 03:38.28
Video se připravuje ...

Hvězda Slunečné Eva Burešová poprvé veřejně s přítelem a všemi dětmi! Markéta Reinischová

Fotogalerie
111 fotografií