Po více než dvouměsíční pauze se Gábina chopila moderování s natěšením, ale i respektem. „Byla jsem nervózní, myslím, že to bylo i hodně znát,“ přiznala Lašková, která ještě donedávna kvůli zpravodajství příliš podobných nabídek nebrala. Situace se ale změnila, a tak se jí musela přizpůsobit. „Hodně věcem jsem kvůli zpravodajství zavřela dveře, takže zatím zvažuju, jestli některé z nich znova neotevřít a nevrátit se k něčemu, co jsem dělala dříve,“ naznačila.

Zdá se ale, že v některých návratech už má jasno. Hned po moderování totiž Gábina zamířila rovnou na zkoušku oblečení. „Opráším přehlídkové molo, strašně se na to těším,“ přiznala bývalá Česká Miss 2013.

Přestože pracovní nabídky jsou a po odchodu z Primy se jí prý částečně ulevilo, obdobnou nabídku na televizní moderování by pravděpodobně přijala. „Moje práce mi chybí. Měla jsem ji ráda a pro zpravodajství jsem žila, takže kdyby přišla nabídka, co by se mi líbila, nejspíš bych do toho šla,“ potvrdila Lašková.

Hrozba bulimie

Na první moderování po delší odmlce kývla také proto, že ji zaujal cíl celé akce. Značka Gillette Venus totiž spustila osvětovou kampaň Na vlastní kůži, přičemž vyzvala české ambasadorky, aby se podělily o příběhy, jež se vepsaly do jejich kůže. A s jedním takovým se deníku Aha! překvapivě svěřila i sama Gábina. „Když jsem vstoupila do modelingu, slýchala jsem, že bych měla zhubnout. Když je vám patnáct let, neumíte si s tím vůbec poradit,“ vysvětlila, co bylo důvodem jejích komplexů. „Chtěla jsem být jako ty dokonalé modelky a zkoušela jsem všechno. Občas jsem se uchýlila i k těm nejméně zdravým formám hubnutí, jako bylo zvracení nebo hladovění,“ překvapila Gábina svou upřímností.

Video
délka: 03:30.00
Video se připravuje ...

Zprávařka Lašková s manželem slaví 10 let: Spor o třetí dítě! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
39 fotografií