Většinu diváků minulý týden zaskočila informace, že po návratu Evy Hecko Perkausové (28) z mateřské dovolené končí v Hlavních zprávách na CNN Prima News právě Lašková, nikoli za Evu zaskakující Soňa Porupková (32).

A překvapení to bylo i pro samotnou Gábinu Laškovou. „Sama jsem s tím byla vyrozuměna před pár dny a potřebovala jsem alespoň nějaký čas se se situací vyrovnat,“ nechala se slyšet moderátorka, jež odmítla nabídku přesunu do Showtime. Otázka ale zní – co bude dál?

Jelikož byla Gábina z Primy „odejita“ doslova ze dne na den, už se rozhlíží po nové práci. „Do zpěvu mi každý den asi nebude, ale pracovní schůzky rozhodně povzbudí. Znáte to – už to, že se sebou člověk něco udělá, změní prostředí a hlavně pak začne přemýšlet nad novými možnostmi,“ informovala fanoušky na svém Instagramu.

A následně prozradila, že by se možná ráda, alespoň chvíli, věnovala něčemu jinému – chtěla by totiž tančit!

„Nabídka do StarDance je moje nesplněné přání, které by bylo určitě velmi vítané,“ nahodila Gábina udičku v naději, že se na ni chytí někdo z Kavčích hor.

„Na druhou stranu, když si představím ty moje dva kluky, tak nevím, jak bych to zvládla,“ dumá Lašková, zda by se časově náročné účinkování v taneční soutěži dalo vůbec skloubit s péčí o syny Benedikta (4) a Vincenta (2). „Ale tak možná časem, kdyby ta nabídka přišla, tak by byla vítaná...“ dodala v rozhovoru pro Super.cz Gábina. Její manžel Filip (34) by jistě s kluky dokázal pomoci.

Kdo zazáří ve StarDance?

Zatím to vypadá, že letos se Gábině její sen o účasti ve StarDance nesplní. Ačkoliv účastníky letošní, již 12. řady, hodlají pořadatelé představit až v dubnu, několik jmen, která by měla zazářit na parketu, už je známo.

Z českých osobností tak letos do StarDance podle lednového zjištění Blesku mají zamířit Ivana Chýlková (59), Richard Krajčo (45), Iva Kubelková (45), herec Marek Adamczyk (35) i s manželkou, snowboardcrossařkou Evou Adamczykovou (29, dříve Samkovou) anebo další úspěšný olympionik, vodní slalomář Vavřinec Hradilek (35).

Video
délka: 03:30.00
Video se připravuje ...

Zprávařka Lašková s manželem slaví 10 let: Spor o třetí dítě! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
43 fotografií