Dalo by se čekat, že po návratu blonďaté sexbomby půjde z kola ven Soňa Porupková (32), jež dočasně zaujala Evino moderátorské místo po boku Romana Šebrleho (48). Místo ní ale dostala padáka Gabriela Lašková (33), která moderuje ve dvojici s Petrem Suchoněm (38)!

Moc se jí nechce

„Po vysílání na Valentýna si vedení povolalo do kanceláře Gábinu, která se dozvěděla, že před pár okamžiky byla naposledy na obrazovce jako moderátorka Hlavních zpráv,“ prozradil Blesku zdroj z primácké redakce. „Nabídnuta jí byla pozice moderátorky pořadu ShowTime. Na to ale zatím neodpověděla, moc se jí do toho nechce,“ svěřil zdroj s tím, že výpověď měla Lašková obdržet z rukou Markéty Fialové (52), jež má pod palcem všechny moderátory.

Nová dvojice

Sama televize schovává změny za návrat své moderátorské hvězdy Perkausové. Tu bude čekat za moderátorským pultem nový kolega Suchoň, takže oblíbený tandem Perkausová-Šebrle je rovněž minulostí! „Můžeme potvrdit, že se blíží návrat Evy Hecko Perkausové na obrazovky, na který se těší spousta diváků. Eva bude tvořit novou dvojici s Petrem Suchoněm. Jsme moc rádi, že je Evina rodinná situace natolik příznivá, že se může tak rychle zapojit do vysílání,“ uvedl za Primu Matěj Štýs.

Další moderátorská škatulata a změny na moderátorských postech podle informací Blesku ještě mohou následovat…

Po Romanovi se jí bude stýskat…

Perkausová se vrací na obrazovku jen tři měsíce po porodu syna. „I když je aktuálně moje největší láska Killian, moje druhá láska - televize Prima a CNN Prima News - je v mém srdci pořád. Jsem hodně aktivní člověk a nedokážu bez našeho televizního adrenalinu být dlouho, takže se na vysílání už moc těším,“ svěřila Blesku blonďatá sexbomba. A co říká tomu, že už nebude moderovat se Šebrlem? „Neříkám, že se mi po Romanovi nebude stýskat. Jsme nejen kolegové, ale i skvělí přátelé…“ odpověděla na dotaz Eva. Jak jí to bude na obrazovce klapat s ostříleným televizákem Suchoňem, to ukáže až čas.

Video
Video se připravuje ...

Šebrle se svou novou holkou v Playboyi! Podívejte se na ukázku! Playboy

Fotogalerie
64 fotografií