Snaží se vystupovat ze své komfortní zóny. „Chodím na terapie, podnikám různé sebevzdělávací a seberozvíjející výcviky. Byla jsem například na terapii tmou, zavřela jsem se na nějaký čas do kláštera ke klaristkám, šla jsem dvakrát sama pouť do Santiaga de Compostela. To jsou pro mě velice podstatné momenty, protože zjišťuji, kde mám svoje hranice, kdo skutečně jsem. Možná proto nemám momentálně partnera, protože se v sobě moc hrabu,“ přiznala herečka v Týdeníku Televize.   

Ve tmě byla zavřená celkem pět dní. „Bylo to husté. V tom tichu a tmě člověk skutečně slyší sám sebe, svoji hlavu. A pro mě bylo zajímavé zjištění, že se mi mozek ani na chvíli nezastavil,“ svěřila se s tím, že jí hlava neustále generovala nějaké myšlenky a vzpomínky, až ji to děsilo.

V divadle, kde převážně hraje, dostává převážně rázné, bojovné, tvrdé role, proto roli prostinké servírky ze seriálu Volha přijala s nadšením. „Já ztvárňuju milenku hlavního představitele v podání Kryštofa Hádka. Je to prostinká kuchařka, která se do něj zamiluje. Myslí si, že jejich vztah má budoucnost, jenže on ji jen využívá. Zároveň má na ni velký vliv jeho matka. Tu hraje Klára Melíšková, která s ní začne manipulovat. Moje postava se tak nevědomky ocitne ve hře, o které nemá ponětí,“ dodala Řehořová, která  si zahrála také učitelku v úspěšném seriálu Kukačky.

Fotogalerie
31 fotografií