Regina je moc šťastná, že už má tak podstatný a zároveň nezbytný zásah do organismu za sebou. Z tak náročného zákroku měla pochopitelně obavy. Teď už ji čeká »jen« rehabilitace.

Odklad natáčení

Herečka se od počátku roku musela kvůli úporným bolestem omluvit z několika akcí. Už nebylo zbytí. Kromě zad jí podle jejího okolí vystřelovala bolest i do nohou. Odložila také natáčení seriálu ZOO, kde představuje maminku Veroniky Freimanové (67) Bělu. „Přejeme paní Rázlové brzké uzdravení. Omluvila se už před časem, takže scenáristé měli dostatek času upravit trochu dějovou linku. Navíc některé scény včas předtočila,“ řekl deníku Aha! mluvčí Josef Ducký.

Do léta bude fit

Po rehabilitacích se herečka zase vrátí před kameru i na divadelní prkna. „V létě už chci hrát. Těším se zpátky na představení Noc na Karlštejně, na inscenace v Divadle na Vinohradech i na mou Marlene Dittrich v Ungeltu,“ podotkla Regina. Natáčení i divadelní představení odložila pouze na nezbytného čtvrt roku. Už nyní je opět plná energie a postupně se vrátí na plac i na divadelní prkna.

S čím také bojuje?

Před více než 10 lety přiznala herečka roztroušenou sklerózu, kterou má ale pod kontrolou. V létě 2018 se Regině při vystoupení v Hrádku u Nechanic udělalo tak zle, že jí raději přivolali sanitku. V nemocnici dostala infuzi. Jen pár týdnů před tím utrpěla psychický otřes, když jí v Čestlicích za jízdy začal hořet jaguár, sotva se stačila dostat z auta ven.

Video
délka: 03:02.50
Video se připravuje ...

Dramatický život mimořádné herečky Reginy Rázlové Videohub

Fotogalerie
27 fotografií