Z Agáty Hanychové je už nějakou dobu trojnásobná maminka. Bývalá modelka, která má s hráčem amerického fotbalu Miroslavem Dopitou (38) syna Kryšpína (11) a s hercem Jakubem Prachařem (39) dcerku Miu (5), porodila minulý týden další dítko – tentokrát majiteli televize Barrandov Jaromíru Soukupovi. Nyní drsně hodnotí své poporodní tělo, které dostalo během těhotenství pořádně zabrat... „Přibrala jsem z 60 kg na 77 kg...“ posteskla si na sociální síti.

Vlivná influencerka, jež vystřídala vícero partnerů, než zakotvila v přístavu vlivného magnáta, je na instagramu známá svou otevřeností a upřímností, kterou její příznivci velice oceňují. Možná i proto nemá ani tentokrát problém jít s kůží na trh, v tomto případě doslova, a svá slova demonstrovat snímky, na nichž pózuje před zrcadlem polonahá.

Ruku na srdce – nezdá se, že by ji nedávný porod nějak zvlášť poznamenal. Ujišťují ji o tom i její fanoušci, respektive fanynky v komentářích. Ona to však vidí docela jinak... a chystá se kila navíc co nejdříve shodit. Pokud se chce vrátit na svou předporodní váhu, musí zhubnout dobrých 17 kilogramů!

Video
Video se připravuje ...

Agáta Hanychová: Jak se její děti těší na nového sourozence? David Turek, Elmer Carvalho

„Jdeme pomalu na to… nebudu držet žádné diety, jen vynechám kila čokolád a litry zmrzlin a začnu se pomalu hýbat pod vedením své trenérky. Ukážu vám snad časem fotku, kde vypadám líp,“ plánuje si dcera herečky Veroniky Žilkové (61).

Zároveň však zdůrazňuje, že je důležité to zbytečně nepřepálit. „Hlavně ať máme mléko, vše v klidu,“ motivuje jak sebe, tak i své followerky k tomu, aby se neunáhlily a místo hladovění se raději zaměřily na postupné zlepšování svého zdraví pod vedením odborníka.

Fotogalerie
93 fotografií