Z dobrodružné reality show Survivor vyhublá Andrea dorazila na červený koberec bez doprovodu a před začátkem ceremoniálu postávala s kamarádkami. Mohlo se zdát, že je stále nezadaná.

Jako gentleman

Jenže buď během večera přeskočila jiskra s mladým hudebníkem, nebo byl možná důvodem návštěvy Bezděkové na hudebních cenách právě on. Řeč je o Tomáši Červinkovi, který používá umělecké jméno Tomas Robin. „Choval se k ní jako pravý gentleman. I když bylo hodně chladno, sundal své sako, nabídl jej Andree a sám zůstal jen v nátělníku,“ popsal Blesku jeden z přítomných hostů.

Noční rande

Dvojice opustila večírek a odcházela neznámo kam. Kdykoliv se mohli navzájem dotknout, což také učinili. Během cesty z párty často zastavovali a pořizovali společné fotky. Otázkou zůstává, jestli se mezi nimi jednalo jen o známost na jednu noc, anebo fotoreportéři Blesku odhalili začátek nové lásky. To vše ukáže až čas…

Po herci muzikant?

Andrea Bezděková se v roce 2016, kdy zvítězila v České Miss, rozešla po dvouletém vztahu s Martinem Švachem. Pak se k sobě vrátili, dokonce měli svatbu v Thajsku, ovšem neplatnou. Byla to prý jen zkouška. Od roku 2021 byla ve vztahu s hercem Markem Lamborou (27). Ani ten ale neměl dlouhého trvání.

Video
Video se připravuje ...

Survivor 2023: Pepa a Andrea probírají údajné pomluvy, které měla Andrea šířit o Matějovi. Stojí za vším Pavlína? TV Nova

Fotogalerie
55 fotografií