Eva Burešová se v novém muzikálu The Bodyguard ujala hlavní role Rachel Marronové, ve které ji alternuje vítězka SuperStar Tereza Mašková (26). Není proto divu, že na ni na nedávné premiéře byly upřeny oči všech přítomných.

Sexy model odvážné barvy

Eva si oblékla lesklé šaty pleťové barvy se stříbrnými dekoracemi od návrhářky Zuzany Lešák Černé. Střih šatů zdůrazňoval její plný dekolt a rozparek až do pasu zase odhaloval dlouhé, štíhlé nohy. 

A právě to byl pro některé kámen úrazu. Herečku a zpěvačku v jedné osobě po akci na sociálních sítích zasypala vlna kritiky, která jí pochopitelně nebyla vůbec příjemná. Rozhodla se proto nemlčet a haterům veřejně poslala otevřený vzkaz. 

„Největší zlo vždy bylo a bude na internetových diskuzích, ne v reálném světě. Špatně není to, že jsou. I trollové potřebují své kamarády hejtry, kteří jim svými pěti lajky budou lajkovat všechny hnusy, co o lidech dokážou napsat,“ napsala na instagramu. Kámen úrazu podle ní tkví v tom, že se těmto poznámkám věnuje zbytečně hodně pozornosti. 

»Šaty mi slušely!«

Názor na svou róbu ani pod vlivem nadávek a nevyžádaných doporučení nezměnila. „Já jsem si své šaty na premiéru užila na 100 %. Cítila jsem se nádherně a taky že mi to slušelo. Nikdo po mně nemůže chtít, abych ve svých 29 letech chodila zahalená jako nějaká jeptiška. Na to budu mít spoustu času, až budu hoooodně stará. Zatím si budu užívat výstřihy a odhalené nohy. Protože můžu. Díky bohu 21. století – dobrý den,“ pokračovala. 

Žádná »rychlokvaška«

Vyjádřila se rovnou i k názorům, podle kterých dostala hlavní roli v představení jen díky svému účinkování v oblíbených seriálech. „Hlavní role není žádná novinka. Mám jich za sebou přes 12, takže žádnou ,šanci' jsem nedostala. Jen dělám svou práci a dělám ji s láskou a pokorou. Jestli jsem pro někoho, novinka, která dostala šanci, a ,rychlokvaška', která to má díky seriálům, tak by měl vylézt z nory a začít kulturně žít, protože tyhle slova slýchávám už 14 let a to moc s významem ,rychlokvaška' nejde,“ ulevila si. 

Dodala ještě, že se těší na všechny reálné lidi, kteří skutečně chodí do divadla a na koncerty a nejsou pouze internetoví remcalové. „Dělejme všichni, co umíme, a dělejme to naplno. A NIKDY si nenechte zničit svou radost ze života neviditelnými lidmi,“ vzkázala fanouškům. 

Video
Video se připravuje ...

ZOO: Eva Burešová se vrací na obrazovku coby Viky Janečková FTV Prima

Fotogalerie
211 fotografií