Není sporu o tom, že půl roku po porodu synka, jehož otcem je uznávaný kuchař a porotce kulinářské show MasterChef Přemek Forejt (35), vypadá Eva Burešová stejně dobře jako předtím, než se stala „maminkou na druhou“. A ruku na srdce, možná snad ještě lépe než předtím! Díky mateřství se totiž vždy útlounká herečka a zpěvačka náhle pyšní o dost větším poprsím.

To je vidět na nejnovější momentce, kterou hvězda seriálů Slunečná a ZOO zveřejnila na instagramu. Zachycuje ji po koncertu v Chebu a vypadá na ní naprosto báječně - rozzářená, šťastná a v zajímavých šatech sexy střihu, co daly vyniknout nejenom jejímu útlému pasu, ale především jejímu dekoltu. 

Video
Video se připravuje ...

Eva Burešová a Přemek Forejt: Umístění ve Slavíku pro mě není důležité 

Sama Eva, přestože patří k tomu málu šťastných žen, co problémy s kily navíc nikdy netrápily, však zastává svérázný postoj. Zcela tyto snahy o dokonalost odmítá. „Nikdy nepochopím věty typu ,chvíli po porodu opět ve formě'. Tělo po devět měsíců vytvářelo lidskou bytost. Nějakou chvíli, klidně i delší, bude trvat, než se opět vrátí zpět. A třeba i ne,“ vysvětlila na sociální síti.

Nabádá proto své fanynky a další maminky, aby se měly rády takové, jaké jsou, a aby netrpěly pocity studu za své tělo záhy poté, co stvořilo nový život. „Jsme krásné, sakra. Nikdy nebudeme mít tělo jako ve dvaceti. Už jsme ho měly. Teď máme tělo dospělé ženy, ženy, co zažila krásnou chvíli. Je jiné, logicky. Ale to neznamená, že je špatné,“ zdůrazňuje. A má naprostou pravdu!

Fotogalerie
85 fotografií