Herečtí manželé s dcerami žijí v Brně, protože tady mají spoustu divadelních možností a dojet na natáčení do Prahy není problém. V poslední době se ale Pavla ve společnosti objevuje s kamarádkami. Nejinak tomu bylo na oslavě šedesátin veletrhu Styl a Kabo. 

„Manžel je doma. Problém mezi námi není, ale jak jsme spolu celý život, tak jsme si řekli, že si necháme společný jen dcery. Nežijeme spolu, už to budou dva roky,“ šokovala Pavla, která je za slovenského herce provdaná 16 let a pár tvořili už dva roky před svatbou, takže spolu prožili krásných 18 let.

 

Video
délka: 02:12.92
Video se připravuje ...

Pavla Vitázková a její manžel Markéta Reinischová, Lukáš Červený

„Je to ve velké lásce, ve velké úctě a není tam žádný velký důvod. Ani jeden nemáme nového partnera. Život jde dál, ale vztahy nejdou zakonzervovat, nic není se zárukou, nic není nadosmrti... My se máme strašně rádi, milujeme se, ale je to opravdu ve velké úctě a vždy tu budeme pro naše děti. Život půjde hezky dál, i když nebudeme manželé,“ tvrdí Vitázková. 

On bude navždy můj muž života, já jeho žena života, ale přeji nám, abychom v životě ještě něco zažili, a nejenom v partnerském životě. Je dobré věci zažívat zase jinak, je to druh nové svobody, seberealizace a sebevyjádření. A když je to takhle v klidu, a ještě spolu máme dvě krásné dcery, tak si myslím, že to je všechno v pohodě,“ dodala herečka. Rozvod by měl proběhnou v nejbližších měsících. 

Pavla s Dušanem mají dcery Barboru Anastázii (9) a Rozálii Agnes (6). 

Fotogalerie
78 fotografií