Jejich manželství působí navenek idylicky, ovšem ve skutečnosti to je pěkná Itálie. „On je jediný na světě, který mě dokáže tak vytočit, že si připadám, že z něj brzy zešílím,“ promluvila pro Aha! o manželovi Pavla. Jedna jejich hádka se dokonce proměnila i v drama.

„Nedávno jsme měli ukrutnou hádku. Po manželovi jsem hodila tři ostré nože!“ svěřila herečka známá také z Redakce či Ordinace v růžové zahradě 2. Ta měla velké štěstí, že manžela netrefila. „Naštěstí to odnesla jen sklokeramická deska, která se musela koupit nová,“ oddechla si.

Sama si pak svůj výbuch vzteku dost vyčítala. Byl to přitom ale sám Dušan, kdo ji uklidňoval. „Po té divoké hádce jsem musela jít do divadla odehrát představení a byla jsem z toho dost rozhozená. Naštěstí mi manžel začal posílat esemesky a uklidňoval mne, že se nic nestalo,“ vylíčila vděčně Vitázková, za svobodna Ptáčková.

„Nejvtipnější na tom je, že už si ani nepamatuji, z jakého důvodu ta hádka začala,“ nechal se slyšet Vitázek, který si zachoval chladnou hlavu. „Mám rád temperamentní ženy! A hlavní je, že to dobře dopadlo,“ dodal s úsměvem.

Herečka si je zase díky jejich divoké rozmíšce jistá, že teď už spolu zvládnou cokoliv. Letos pak manželé oslaví už 11 let od sňatku. Stihli už zplodit i dvě děti – dcerky Barborku (5) a Rozárku (2). Sourozence už jim ale pořídit nechystají. „Třetí dítě ne, nikdy nebude! A to myslím úplně vážně,“ netají se Pavla svým stanoviskem.

VIDEO: Pavla Vitázková o manželovi: Sex máme jen v práci!

Video
délka: 01:28
1080p 720p 360p

Pavla Vitázková o manželovi: Sex máme jen v práci! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
34 fotografií