Sotva Matěje Paprčiaka přivedla její dcera Karolína Zdeňková do rodiny, hned se předvedl jako hrdina. „Zachránil mi život, když mě vytáhl z rozbouřeného moře. Zaslouží si mé velké poděkování a vděk,“ napsala Holubová na sociální síť. Nehoda se stala v roce 2017 na Sicílii, kde si herečka už před časem pořídila nemovitost a tehdy se jí radovánky v moři nevyplatily. „Zřejmě mě vyrval i z náručí smrti,“ dodala tenkrát.

Od té doby bere dceřina přítele jako vlastního syna a nedá na něj dopustit. Při svém rozjímání a děkování za přání k narozeninám se také dojala nad svou dcerou. „Je to zázrak. Přinesla do mého života spolu se svým bratrem Adamem smysl. Postupně se však stala moji přítelkyní největší, ochránkyní, spolupracovnicí, kolegyní. Nemohu zde vypisovat vše, co k ní cítím. Nevím, zda to dokážu říct, neboť slova nejsou dostatečně silná,“ vyznala se Holubová.

O svém manželovi ale toho moc neřekla. „O manželovi psát nemůžu, kdyby to pak vyšlo v bulváru a kolegové by mu to přečetli v práci, nastalo by pozdvižení. On je naprosto netknut virtuálním světem i bulvární drbárnou. I syn raději pobývá ve stínu soukromí,“ dodala k mužům svého života. Její smečka, jak svou rodinu nazývá, je pro ni zkrátka ten největší dar ke každým narozeninám.

Video
délka: 02:33.54
Video se připravuje ...

Eva Holubová s tajemným doprovodem! Kdo to je? Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
35 fotografií