Vždy usměvavá Denisa Pfauserová, hvězda pohádky Řachanda či komedie Prázdniny v Provence, se rozhodla prostřednictvím sociálních sítí ukázat svým fanouškům, že realita je často dost odlišná od toho, co jim je celebritami předkládáno na instagramu. Inspirovaly ji k tomuvšechny ty krásné a nažehlené životy“, které i ona sama sleduje na internetu. Zveřejnila proto momentku ze svého obýváku, co měla k dokonalosti hodně daleko.

Nejenom, že na stole bylo špinavé nádobí, prázdné plechovky od limonády, obaly od čokolád, otevřená láhev od okurek a nedojedená svačina, ale i třeba taštička od Victoria's Secret, v níž byly podle herečky „troje bavlněný bombarďáky“. Pfauserová zkrátka všem názorně ukázala, jak vypadá skutečný život a jak je důležité se odpojit od tlaku, který na nás influenceři často kladou. Nic není takové, jak se na první pohled zdá!

Denisa kromě nepořádku upozornila třeba i na „kouzelné místečko“ pod stolem, kam když se prý dají ponožky, zázračně se objeví vyprané zase v šuplíku s čistým prádlem. Zda se o vyprání postará herečka, co je aktuálně k vidění v seriálu Bodyguardi, její partner, s nímž otěhotněla poměrně nedlouho po loňském rozvodu (s manželem byla mimochodem jenom čtyři měsíce, než oznámila jejich rozchod), anebo nějací domácí skřítkové, to už neupřesnila.

Video
Video se připravuje ...

Princezna Řachanda Denisa Pfauserová: Za rozvod nemůže pandemie! Markéta Reinischová

Místo toho se boří veškerá tabu o idylce. „Za hodinu mám bejt na natáčení, vlasy neumytý, vánoční ponožky, vyluxovaná lednička a bordel everywhere. A nejhorší je, že se ještě ani nemůžu vymlouvat, že mám dítě...“ posteskla si Denisa, která si na dítko ještě nějakou dobu bude muset počkat - je totiž teprve v radostném očekávání, pod srdcem nosí své prvorozené dítko, podle všeho dcerku.

A možná právě i díky požehnanému stavu, v němž se nachází, není tak produktivní jako obvykle. „Jsem unavená a líná jak prase, ale naštěstí jsem se v chytrý jógový knížce dočetla, že je to v tuhle dobu v pořádku,“ zdůraznila totiž spokojeně nastávající maminka, čímž uklidnila všechny těhulky, které by mohlo trápit, že v tomto pro mnoho žen velmi náročném období nemají svůj domov jako ze škatulky.

Fotogalerie
72 fotografií