„Tenhle post jsem dlouho odkládala a všichni asi tušíte proč. Být to jen na mně, veřejně nikdy nic podobného sdílet nebudu, jelikož je to pouze moje osobní věc. Nicméně Vaše množící se dotazy na pana Medvídka se už nedají snést a i já musím zaplatit daň za veřejný život a přestat před tím zavírat oči… Je jasné, že se ptáte. Honzík byl součástí mého Instagramu a Vás bavila videa, kde mi dělal snídaně, blbli jsme a smáli se spolu. I já to měla ráda. Moc. A vždycky to byla pravda. Nicméně jsme měli život i mimo Instagram… A ten jsme se před časem rozhodli žít každý zvlášť," rozhodla se herečka svěřit zvídavým fanouškům, proč už se na jejím profilu neobjevuje její manžel Honza, kterému přezdívala Medvídek.

Její život po červnové svatbě, která se konala letos jen asi rok a půl od jejich seznámení, tak nabral zcela nečekaný rozměr. O důvodech rozpadu vztahu ale Denisa Pfauserová pochopitelně mluvit nechce.

„Nebudu tu svému muži vyznávat, co mi v životě dal, co pro mě znamená a jak ho mám stále ráda. Tohle je jen mezi námi dvěma a řeknu to pouze jemu. Stejně tak Vás poprosím, abyste mě ušetřili dotazů proč a jak k tomu došlo, jakkoli je to takto brzy po naší svatbě peprná a pikantní zpráva. Je totiž spolu s tím i velmi bolestivá a citlivá. Vím, že jsem tu nedávala nic znát. I přesto, že jsem procházela uvnitř sebe náročným obdobím, jsem se snažila stále předávat hlavně pozitivní energii. Ale nejsem cynik nebo ledová královna. Bylo to jednak proto, že mě právě pro mou dobrou náladu většina z Vás sleduje a nikdo nestojí o depresivní statusy, a jednak proto, že to byla i pro mě částečně terapie, možnost úniku a hnací motor se z toho všeho nepos…“.

Vzhledem k tomu, že svatba proběhla teprve v červnu, asi ono období, kdy před fanoušky tajila vztahové problémy, netrvalo příliš dlouho. Jak ale sama s optimismem sobě vlastním dodala, život jde dál, a když se jedna životní kapitola uzavře, otevírá se nová. Tak snad pro půvabnou herečku ta šťastnější...

VIDEO: Princezna z Řachandy vynesla nejvíc sexy šaty! Ale ve filmu ukázala víc

Video
délka: 01:33.31
Video se připravuje ...

Princezna z Řachandy vynesla nejvíc sexy šaty! Ale ve filmu ukázala víc Markéta Reinischová

Fotogalerie
39 fotografií