Půvabná herečka známá i ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, v němž si zahrála dceru Simony Krainové (48), přiznala, že rozchod s partnerem nebyl výsledkem žádného chvilkového impulzu. Rozhodnutí ukončit vztah s Liborem Matoušem, jehož znají především fanoušci televizního seriálu Ulice, bylo výsledkem delšího uvažování a přemýšlení.

„On je teď v Brně a já v Praze. Řekli jsme si, že uvidíme, co se bude dít, máme takovou koronu ve vztahu,“ tvrdila před rokem Kateřina Marie. Ale ze vztahové korony se ani jeden nevyléčil a prostě se navždy rozešli. 

Nic netrvá věčně, ani samota, a tak Fialová je opět zamilovaná. „Ano, mám lásku a velkou. Jsem opravdu šťastná, ale chvilku si to ještě nechám pro sebe, zářila na tiskové konferenci k muzikálu Láska je láska, kde hraje Romku Eržiku. Zda je to opět kolega z řad herců, nebo někdo mimo divadlo, ukáže čas. 

VIDEO: Kráska z Tváře a Ordinace Fialová: Po smrti rodičů našla cestu k sestře!

Video
délka: 05:01.12
Video se připravuje ...

Kráska z Tváře a Ordinace Fialová: Po smrti rodičů našla cestu k sestře! Markéta Reinischová

V Divadle Lucie Bílé hraje poprvé, ale s její majitelkou si neskutečně sedly. „ Beru ji jako mou dceru, jsme si vzhledově i povahově hodně podobné. Je to taková moje holčička," rozplývala se nad Kateřinou Lucka, která v muzikálu hraje hlavní roli. 

Fotogalerie
17 fotografií