Mirek Etzler je na sociální síti velmi aktivní, ale už několik týdnů se svým fanouškům neohlásil. Důvod? Covid! 

„Moji vzácní a blízcí, asi jste si všimli, že jsem se tady dlouho nepresentoval. Důvod je jednoduchý. Dostal jsem silnou covidovou ataku spojenou s oboustranným zápalem plic. Jsem na kyslíku a další vývoj spíš tuším, než vím. A ano, nebyl jsem očkován,“ přiznal herec na instagramu a poslal fotku s dýchací maskou na obličeji. 

VIDEO: Nadšený otec Etzler (56) přiznal problémy: Nezvládám to!

Video
délka: 02:56.32

Nadšený otec Etzler (54) přiznal problémy: Nezvládám to! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Díky obrovské laskavosti a profesionalitě covid oddělení nemocnice Česká Lípa pod vedením pana primáře Jana Nováka a jeho geniálního týmu mne přesto berou jako člověka! Nenechat se očkovat byla obrovská chyba. Prosím, pokud můžete, udělejte to!!!!“ sype si popel na hlavu Etzler, který se očkovací vakcíně dlouho bránil a takhle to dopadlo. 

Svému kolegovi poslaly sílu jeho kolegyně, mezi něž se řadí například Ivana Jirešová, Jana Bernášková, Lucie Křížková, nebo Anička Slováčková. „Miro! Drž se! Myslim na tebe moc! Ať z toho jsi brzy venku!“

Tři dny před tím, než Mirek zveřejnil, co se s ním v poslední době děje, jeho bratr, novinář Tomáš Etzler na Twitter napsal: "Neočkovaní neumírají dostatečně rychle." 

„Záměrně tvrdou nadsázkou a provokativně jsem se vyjádřil ke skutečnosti, že díky mnoha nezodpovědným, sobeckým nebo hloupým spoluobčanům se v České republice opět silně zhoršuje covidová situace,“ vyjádřil se Tomáš Etzler, kterž si za svůj příspěvek vysloužil vlnu nevole a jedna advokátka zvažuje trestní oznámení. 

Fotogalerie
33 fotografií