Pro Gábinu je mužem číslo jedna její syn Kristián (v prosinci 14), který jí už přerostl přes hlavu. Ale jen vzrůstem. Jinak jí jediný potomek ve všech směrech dělá radost. 

„Kristián hraje na klavír a na bicí, ale v uměleckých stopách nepůjde, je na rozdíl ode mne introvert. Baví ho studovat, a tak půjde na gymnázium,“ pochlubila se Blesku moderátorka, která po dvou letech Snídani s Novou vyměnila za pořad Život ve hvězdách

Je příjemné nevstávat v půl páté ráno a navíc jsem se vrátila do pořadu mezi celebrity, kde jsem začínala,“ raduje se Gábina.

Partyšovou trochu potrápilo zdraví, dokonce v pondělí zrušila moderaci na akci Lilie Khousnoutdinové (33), o dva dny později už byla ale v plné polní v Plzni, kde slavnostně otevřela nový showroom módní návrhářky Zuzany Lešák Černé. 

VIDEO: Bydlení s Markétou Mayerovou - Gábina Partyšová

Video
délka: 06:19.08
Video se připravuje ...

Bydlení s Markétou Mayerovou - Gábina Partyšová Videohub

Jsme už dlouho kamarádky, a dokonce jsme se stala tváří jedné její kolekce, její oblečení je nadčasové a nositelné, takže jsem u jejího nového počinu nemohla chybět,“ tvrdí brunetka. Ačkoliv zažívá velmi plodné období, tak v soukromí je raději sama. 

Chlapa nemám a ani teď nechci. Umím být sama se sebou a zjistila jsem, že je mi samotné tak dobře, až mě to děsí. Mám kamarády, s nimiž chodím na večeře, ale nikoho stálého,“ říká Partyšová. 

Fotogalerie
37 fotografií