Zdá se, že život herečky Petry Vajdové se konečně obrací k lepšímu. Po opuštění protialkoholní léčebny, svatbě a narození syna Martínka se teď pomalu ale jistě vrací do práce. Díky tomu se teď po dlouhé době objevila i na veřejnosti, informoval web Pluska.sk.

Vajdová získala roli ve filmu Evity Twardzikové s názvem V létě ti řeknu, jak se mám. Film vznikl podle stejnojmenné knižní předlohy, a ta se teď s novou adaptací dočkala reedice. V pondělí se pak reedice křtila na slavnostní akci, kam dorazila i Vajdová. 

Herečka sice vypadala poněkud unaveně, po několika skutečně náročných letech je to ale poměrně pochopitelné. Navzdory tomu se navíc usmívala od ucha k uchu. 

Problémy s alkoholem

Život Vajdové značně poznamenal démon alkohol. V roce 2017 byla zadržena za řízení pod vlivem, když za volantem nadýchala až 2,4 promile. Jen zázrakem se tehdy nikomu nic nestalo. 

Po zadržení šla Petra do sebe a nastoupila do protialkoholní léčebny. Tam se seznámila se svým budoucím manželem Martinem Hrnčiříkem a společně se vydali na dráhu střízlivosti. Po opuštění léčebny se dvojice vzala a za krátko se jim narodil syn Martínek. 

Herečka se po letech bojů se závislostí pomalu vrací do práce. Diváci ji přitom mohou vidět jak na divadle, tak v seriálech a brzy i v novém celovečerním filmu. 

VIDEO: Dodnes se divím, že mě manžel neopustil, není to se mnou jednoduché, ani když jsem střízlivá

Video
délka: 29:07.18
Video se připravuje ...

Dodnes se divím, že mě manžel neopustil, není to se mnou jednoduché, ani když jsem střízlivá Videohub

Fotogalerie
71 fotografií