Alkohol za volantem, zranění v taneční soutěži Let's Dance neboli slovenské verzi StarDance a podivný odchod ze Slovenského národního divadla. Tak vypadal život Vajdové v roce 2017, ovšem už se jí zřejmě podařilo ze škatulky průšvihářky vymanit.

Nechala se zavřít to protialkoholní léčebny, kde potkala i novou lásku, českého řidiče kamionu Martina. I když byl v té době ženatý s jinou, dali se dohromady a společně předčasně odešli z léčebny. Už se stihli i vzít a přivést na svět synka Martínka, který se narodil loni v červnu.

Nyní už se Petra, známá z Ordinácie v ružovej záhrade či Bouřlivého vína, pomalu vrací z mateřské dovolené zpět k herectví. Nejenže po zesnulé kolegyni Monice Potokárové (†27) převzala zpět svou roli ve hře Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch, ale nyní se jí blýská na lepší časy i ohledně rolí na stříbrném plátně.

Podle informací slovenského webu Topky. sk se usměvavá kráska má objevit v novém snímku režiséra Petera Núñeze (50). Ten totiž točí už třetí film na motivy knihy Evity Twardzík Urbaníkové (43) a do jedné z úloh počítá právě s Vajdovou. Zatím je však vše pouze ve fázi příprav, ovšem během letošního roku by se mělo začít natáčet, dokonce v Rumunsku. Petra tak bude asi muset na čas opustit manžela i synka, pokud hodlá roli přijmout.

Fotogalerie
41 fotografií