Tím největším je doma vyrobená zrcadlová stěna, kterou pro Veroniku Lálovou zhotovil její tatínek. Neudělal to ale proto, aby se drobná brunetka mohla kochat pohledem na sebe samu v zrcadle. Zachránil jí tím profesní uplatnění ve složité koronavirové době, kterou provázel lockdown a zavřená taneční studia. „Poprosila jsem tatínka, jestli by mi pomohl, protože jsem nemohla trénovat a když jsem učila z domova online, nebyla jsem vidět zepředu. Potřebovala jsem tudíž mít před sebou zrcadlo. Táta mi vyrobil posuvné, které mu dalo hodně práce,“ vysekla před kamerou Blesku poklonu svému tatínkovi Veronika Lálová.

Video
Video se připravuje ...

Kráska ze StarDance Lálová ukázala byt: Obří zrcadlo a zahradní nábytek! V jediné místnosti Kisa Císařová

Aby mohlo velké pojízdné zrcadlo vzniknout, nakoupila Veronika množství malých zrcadélek, které pak její tatínek postupně přilepil na podomácku vyrobenou dřevěnou konstrukci. Co se týká zařízení pronajatého bytu, Veronika do něj podle svých slov potřebovala přinést ženskou energii. „Proto tu mám stoleček s malováním, kde mám i doplňky a náušnice,“ svěřila tanečnice. Když Veroniku čekají běžné denní pochůzky, líčí se těsně před odchodem z bytu u zrcadla za vchodovými dveřmi. Ke svému make-up stolku pak trojnásobná účastnice StarDance usedá, když ji čekají příležitosti, na které je potřeba výraznější líčení. Vedle postele má Veronika kávový stolek s malým gaučíkem a dvěma židličkami. Nábytek je sice určený pro zahradní posezení, to ale Veronice Lálové nijak nepřekáželo v tom, aby si z něj udělala sezení naproti televizi.

Polštářky s nápisy coffee a espresso vybrala vítězka StarDance z roku 2016 jen jako stylový a praktický doplněk zároveň. Kávu totiž Veronika Lálová nepije. „Mám už tak dost energie, a když si dám kafe, není mi po něm dobře. Začne mi po něm bušit srdce. Když jdu s kamarádkami a ony si dávají kávu, já si dám vždy bez kofeinu,“ směje se tanečnice, která si mnoho fanoušků získala v pestrobarevných a látkou šetřících sambových kostýmech. Jako velký bonus svého pražského bydlení pak Veronika Lálová vnímá terasu. „Není veliká, ale není zase úplně malá. Trávím tam hrozně ráda čas, protože být na čerstvém vzduchu je super,“ přiznala rodačka z Hradce Králové.    

VIDEO: Blesk Podcast: Jan Tománek promluvil o koronaviru ve StarDance

Video
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Jan Tománek promluvil o koronaviru ve StarDance Jiří Marek

Fotogalerie
46 fotografií